Chale Villa Mantelllassi
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat nem engedélyezett |
A Church of São Bento do Sapucaí 3 km-re található Chale Villa Mantelllassi São Bento do Sapucaí hegyre néző terasszal büszkélkedik.
A São Bento do Sapucaí városi faház 105 km-re található a Sao Jose dos Campos Regional repülőtértől, és hozzávetőlegesen egy 10 perces kocsiútra olyan kulturális helyektől, mint a House of Culture Miguel Reale. A Cachoeira do Toboga hozzávetőlegesen 3,1 km-re helyezkedik el.
A Chale Villa Mantelllassi magába foglal teraszt, valamint olyan médiaeszközökkel rendelkezik, mint a síkképernyős TV. Az ingatlan külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. Fürdőlepedőket szintén a rendelkezésére bocsátanak.
A São Bento do Sapucaí városi szállás konyhát, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában kávé/tea készítő és konyhai edények is elérhető. Az ingatlantól területétől nem messze található Restaurante Rancho da Tilapia Zuid-Amerikaanse specialitásokat szolgál fel.
- Helyi látnivalók
- Marco da Divisa4 km
- Cachoeira do Toboga3,3 km
- Ecomanti Turismo4,7 km
- Pedra do Jair4,9 km
- Cachoeira do Pocao3,2 km
- Igreja Bom Jesus4,9 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional101 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Minibár
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Villa Mantelllassi biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Villa Mantelllassi Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Chale Villa Mantelllassi konyhával berendezett?
A Chale Villa Mantelllassi felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Chale Villa Mantelllassi fogad háziállatokat?
A Chale Villa Mantelllassi nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a faház vendégei vagyunk?
São Bento do Sapucaí nevezetességei közé tartozik a Cruzeiro Viewpoint és a Church of São Bento do Sapucaí, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a faház területétől. Ezenkívül a Cachoeira do Toboga (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.